Το πρόγραμμα της ημέρα Τρίτη 27 Μαρτίου 2018

0
72
Το πρόγραμμα της ημέρα Τρίτη 27 Μαρτίου 2018
Το πρόγραμμα της ημέρα Τρίτη 27 Μαρτίου 2018

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

06:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
11:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
14:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
14:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
17:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
19:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
19:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:40 THE MITSI SHOW
21:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ) – Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
00:00 ALEPPO: NOTES FROM THE DARK (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 ALEPPO: NOTES FROM THE DARK (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:30 PEAKY BLINDERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:20 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:20 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ

06:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
07:00 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΣ
07:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:00 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
08:30 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
09:00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09:30 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
10:00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
11:00 ΜΑΝΤΩ ΜΑΥΡΟΓΕΝΟΥΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΕΞΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΙ ΚΗΠΟΙ
13:30 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
14:00 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΙ ΚΗΠΟΙ
14:30 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
16:30 VOLLEY LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
17:30 VOLLEY LEAGUE
18:30 ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
19:00 ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ – Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:30 ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
20:00 ΤΗΛΕΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΗΘΟΠΟΙΟΥ
21:00 ΤΗΛΕΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΗΘΟΠΟΙΟΥ
00:00 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ο ΠΟΝΤΙΚΟΚΥΝΗΓΟΣ) – CULT
02:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ο ΠΟΝΤΙΚΟΚΥΝΗΓΟΣ) – CULT
02:30 ΜΑΝΤΩ ΜΑΥΡΟΓΕΝΟΥΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
04:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:10 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
05:15 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
06:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ

Το πρόγραμμα της ημέρα Τρίτη 27 Μαρτίου 2018
Το πρόγραμμα της ημέρα Τρίτη 27 Μαρτίου 2018

06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
06:15 Σοφία Ορθή (Ε)
07:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
08:00 Καλημέρα Ελλάδα – 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό – 5ος Κύκλος
11:00 Το Πρωινό – 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Ant1 News
15:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) – 1ος Κύκλος
16:00 Ρουκ Ζουκ – 2ος Κύκλος
17:00 Ταμάμ (Ε) – 1ος Κύκλος
17:45 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
18:45 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
19:00 Still Standing
20:00 Παρθένα Ζωή
21:00 Ant1 News
21:10 30άρης Από Σπίτι (Failure To Launch)
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Ξένη Ταινία
23:15 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
23:30 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
00:15 Ράδιο Αρβύλα – 11ος Κύκλος
00:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
01:15 Ράδιο Αρβύλα – 11ος Κύκλος
01:45 Fazilet
02:45 Fazilet
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Δεσποινίς Μαργαρίτα (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)

 
6:00 πμ Εκρηκτικό Δελτίο με τον Αντώνη Μυλωνάκη (E)
8:30 πμ Ανδρέας Φικιώρης
10:30 πμ Α λα κ Αρτ Ψυχαγωγική εκπομπή
1:30 μμ  ΣΤΗ ΦΟΡΑ με τον Φίλιππο Καμπούρη
3:00 μμ Εν Κατακλείδι με τον Γιωργο Καρατζαφερη
5:00 μμ Σπορ – Σκορ – Ρεκόρ με τον Γιάννη Καρατζαφέρη
7:00 μμ ΑΡΤΗΡΙΑ με την Φραντζέσκα Σαββοργινάκη
8:30 μμ ΕΚΡΗΚΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ με τον Αντώνη Μυλωνάκη
10:00 μμ  Εν Κατακλείδι (Best)

06:00 Φιλοδοξίες (Ε)
06:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:20 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
07:30 Περί ανέμων και υδάτων
08:00 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:10 Καρέ της ντάμας
08:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:40 Με τα παντελόνια κάτω
08:50 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
09:10 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
09:30 Με δυο μαμάδες
09:40 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
09:50 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
10:00 Μάνα είναι μόνο μία
10:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
10:30 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
11:00 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
11:10 Mega Friday all nighters
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:10 Ελληνική Σειρά
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:30 Κλεμμένα όνειρα – 3ος κύκλος
14:30 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
15:20 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
15:40 Λατρεμένοι μου γείτονες – 2ος κύκλος
16:20 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
16:40 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
16:50 Ευτυχισμένοι μαζί
17:50 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα – πενήντα – 1ος κύκλος
19:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
19:30 Μαρία Η Άσχημη (Ε)
20:00 Μαρία η άσχημη
20:30 Μαρία Η Άσχημη (Ε)
21:20 Στο Παρά Πέντε (Ε)
21:30 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
22:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
22:20 Στο Παρά Πέντε (Ε)
22:50 Δυο Μέρες Μόνο (Ε)
23:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
23:50 Δυο Μέρες Μόνο (Ε)
00:30 Ραντεβού Στα Τυφλά (Blind Date)
00:50 Δικαίωση (Ε)
01:30 Ραντεβού Στα Τυφλά (Blind Date)
02:00 Justified
02:20 Justified
02:40 Justified
02:50 Married…With Children – Παντρεμένοι Με Παιδιά
03:00 Justified
03:10 Παλίρροια (Ε)
03:30 Παντρεμένοι με παιδιά
03:40 Justified
03:50 Βεντέτα (Ε)
04:00 Βεντέτα (Ε)
04:30 Married.With Children – Παντρεμένοι Με Παιδιά
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Βεντέτα (Ε)
05:50 Βέρα στο δεξί
06:00 Φιλοδοξίες (Ε)

06:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)
08:00 Elif – 1ος Κύκλος (Ε)
09:00 Bahar – 4ος Κύκλος
10:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα – 3ος Κύκλος
13:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα – 3ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 7ος Κύκλος
15:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 7ος Κύκλος
16:00 Star News
17:00 Shopping Star
17:30 Elif – 1ος Κύκλος
18:30 Elif – 1ος Κύκλος
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
19:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
20:55 Star News
21:00 MasterChef 2
22:00 MasterChef 2
22:30 Δημόσιος κίνδυνος
22:50 Ποτέ Δεν Είσαι Μόνη (The Resident)
23:30 Δημόσιος Κίνδυνος (Public Enemies)
00:30 MasterChef 2 (Ε)
01:15 MasterChef 2 (Ε)
01:30 MasterChef 2
02:15 Στον Πυρετό Της Δόξας (Friday Night Lights)
02:30 MasterChef 2 (Ε)
03:00 Ξέχασέ Το (Admission)
04:00 Frankenstein
04:45 Third Watch – 2ος Κύκλος
05:15 Third Watch Κ2
05:45 Third Watch – 2ος Κύκλος
06:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)

06:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
06:30 TV Mall
07:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:30 TV Mall
08:00 Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
08:30 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ
09:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
13:15 Ειδήσεις
14:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες
16:50 Slam
17:45 Οικογενειακές Ιστορίες
18:00 Deal, ΙΙ
18:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
19:00 Deal, ΙΙ
20:00 Ειδήσεις
21:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:50 Το Τατουάζ
22:00 Το Σόι Σου, IV
22:50 Το Τατουάζ
23:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
00:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
01:50 Beauty And The Beast
02:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
04:00 Deal, ΙΙ (Ε)
04:30 Deal
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:20 Σφηνάκια
05:30 Deal, ΙΙ (Ε)
05:45 Θα σε δω στο πλοίο – 2ος κύκλος

06:00 Σήμερα
07:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
11:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
13:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
16:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
18:20 Δελτίο Στη Νοηματική
18:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
22:00 Survivor
00:30 Ιστορίες
01:30 Ιστορίες
02:30 Criminal Minds – 9ος Κύκλος
03:30 Τhe Event
04:30 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
05:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα

06:30 Close Up (Ε)
07:30 Close Up
08:30 Όλα Καλά (Ε)
Τηλεοπτικό μαγκαζίνο με τη Μαρία-Λουίζα Βούρου
09:30 Όλα Καλά (Ε)
10:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η Αγορά Σήμερα
12:00 Lady Tabares
13:00 Primera Dama (Ε)
14:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
19:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
20:00 Κλεμμένη Ζωή
21:00 Όλα Καλά
21:20 Celebrity Legacies (Ε)
22:00 Fugitivos
22:20 Celebrity Legacies (Ε)
23:00 Fugitivos
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Vice (Ε)
02:00 Φυγόκεντρος
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Celebrity Legacies (Ε)
04:30 Φυγόκεντρος (Ε)
05:30 Φυγόκεντρος (Ε)

06:00 Ξυπνάμε Μαζί
06:15 Άριστη Γεύση
07:00 Ξυπνάμε Μαζί
Ενημερωτική εκπομπή με τον Σπύρο Χαριτάτο. Παρουσίαση: Σπύρος Χαριτάτος (ΤΠ).
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω…
09:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:30 E News
12:45 Εμείς
13:30 E News
13:45 Εμείς
14:45 Άριστη Γεύση
15:30 E News
15:45 Άριστη Γεύση
16:30 E News
16:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:30 Live News
19:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική
19:50 Circo
20:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική
20:45 Pre Game
20:50 Circo
21:00 Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου «Αίγυπτος – Ελλάδα»
21:45 Pre Game
22:00 Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου «Αίγυπτος – Ελλάδα»
23:00 Criminal Minds
00:00 Criminal Minds
01:00 Fame Ζόρι (Ε)
02:00 Circo (Ε)
03:00 Ο Γιος Μου Ο Στέφανος
03:45 Circo (Ε)
04:30 Criminal Minds (Ε)
04:45 Η Οργή Του Αδικημένου
06:00 Ξυπνάμε Μαζί

08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ) – Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
00:00 ALEPPO: NOTES FROM THE DARK (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:30 PEAKY BLINDERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:20 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ

06:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
07:30 ΑΓΡΟWEEK
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
Eπεισόδιο 98 – Η ΓΕΝΝΗΣΗ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
10:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ALLERT3
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:30 ALLERT3
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:45 ΚΑΙΡΟΣ
20:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
23:00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
00:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
01:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
02:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
03:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
06:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

06:00 DRAKE AND JOSH
06:10 True Jackson
06:30 DRAKE AND JOSH
06:35 The Troop
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
08:30 BUBBLE GUPPIES
Παιδική σειρά
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 ZACK AND QUACK
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 COOL FACTOR
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
18:30 WINX
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 TOON MARTY
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 Με Λένε Φράνκη
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:40 Drake & Josh
01:50 ICARLY
02:00 Big Time Rush
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:25 Victorious
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:50 iCarly
03:05 THE THUNDERMANS
03:15 The Haunted Hathaways
03:30 THE THUNDERMANS
03:40 The Haunted Hathaways
03:55 SUPAH NINJAS
04:05 The Thundermans
04:20 SUPAH NINJAS
04:30 The Thundermans
04:45 TRUE JACKSON
04:55 Supah Ninjas
05:10 TRUE JACKSON
05:20 Supah Ninjas
05:35 THE TROOP
05:45 True Jackson
06:00 DRAKE AND JOSH

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
11:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 ΧΙΡΟΣΙΜΑ, Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
00:00 ΧΙΡΟΣΙΜΑ, Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here